IMIĘ I NAZWISKO:

Martyna Bielawska

PROWADZI:

Treningi personalne
Bungee Gym
BOOTY killer

Jestem pedagogiem kultury fizycznej i zdrowotnej, trenerem personalnym, instruktorem kulturystyki i fitness. Czynną zawodniczką i reprezentantką Polski w lekkoatletyce, wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski w trójskoku i skoku wzwyż, a także kilkukrotną reprezentantką Polski na arenie międzynarodowej. Od 15 lat jestem związana ze sportem zawodowym, wiec aktywność fizyczna była, jest i bedzie nieodzownym elementem mojego życia.

Ostatnio moje serce skradł trening BOOTY killer, który znajduje szerokie zastosowanie w treningu fitness jak i w treningu sportowym. Jest to trening dzięki szybko rzeźbimy dolne partie ciała, angażujemy i wzmacniamy wiele grup mięśniowych, a co najważniejsze, produkujemy ogromna dawkę endorfin na cały dzień.

Podobnie podchodzę do Lejdis Bungee – treningu wymagającego mnóstwa energii i samozaparcia, ale gwarantuję: w zamian dostaniesz dwa razy więcej!

Moje motto brzmi: „jesli potrafisz CHCIEĆ – potrafisz tez to OSIĄGNĄĆ” – tego nauczył mnie sport i teraz ja uczę tego na zajęciach 🙂

Martyna Bielawska, instruktor Body killer
2017-11-10-MartynaBielawska-0112