Body Killer Fitness to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o kobietach, które dbają i cenią swój wygląd , zdrowie oraz sprawność fizyczną i psychiczną.
Nasz fitness oparty jest o nowoczesne formy fitnessu takie jak:
-functional training,
-kinetic bands training,
-athletic fitness training,
-personal training,
-szpagat killer.
Body Killer Fitness to fitness butikowy, którego celem jest przede wszystkim indywidualne podejście do klienta oraz luksusowe udogodnienia. Naszymi priorytetami są:
  1. Indywidualne podejście – dlatego też oferujemy kameralne grupy treningowe ( max 15 os.) oraz możliwość korzystania z indywidualnych treningów z trenerem personalnym.
  2. Brak monotonii treningowej – dlatego tez zajęcia bazują na nowoczesnych formach fitnessu i indywidualnie opracowanych programach treningowych.
  3. Profesjonalizm – zapisując się na zajęcia bądź treningi personalne oddajecie się w ręce wysoko wykwalifikowanej kadry trenerskiej i instruktorskiej , która jest do dyspozycji 24h na dobę klienta.
  4. Innowacyjność – wyróżnia nas nowoczesny sprzęt na polskim rynku fitness, naszym głównym produktem są kinetyczne gumy (KineticBANDSkiller) i autorskie programy treningowe tj; (BootyKiller),(BungeeGym).
  5. Dla zapracowanych i zabieganych, mamy 50 minutowe treningi dzięki którym wysmuklisz i zgubisz zbędne kilogramy i poczujesz się znacznie lepiej.